20-28 January 2024 Düsseldorf Boat Show

Discovery

The Düsseldorf boat show is one of the most anticipated events in the yachting industry. Every year, thousands of people flock to this event to get their hands on some of the world's best boats and accessories. This year, Yachtcontroller will be there as well!
Yachtcontroller specializes in providing remote control solutions for all yachts. Yachtcontroller, allowing users to operate their boats with remote control while still enjoying all the benefits that come with owning a yacht or vessel. With Yachtcontroller at Düsseldorf boat show this year, attendees will have an opportunity to experience firsthand how these remote-control systems work and what makes them so efficient when it comes to operating your own yacht.
Lets meet at Stand D06 Hall 10.

Düsseldorf tekne fuarı, yatçılık sektörünün en çok beklenen etkinliklerinden biridir. Her yıl binlerce insan dünyanın en iyi teknelerinden ve aksesuarlarından bazılarına sahip olmak için bu etkinliğe akın ediyor. Bu yıl Yachtcontroller da orada olacak!
Yachtcontroller, tüm yatlar için uzaktan kumanda çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Yachtcontroller, kullanıcıların bir yat sahibi olmanın getirdiği tüm avantajlardan yararlanmaya devam ederken teknelerini uzaktan kumanda ile kullanmalarına olanak tanır. Bu yıl Düsseldorf Boat Show'da Yachtcontroller ile katılımcılar, bu uzaktan kumanda sistemlerinin nasıl çalıştığını ve kendi yatınızı yanaştırmak söz konusu olduğunda yacht Controllerı bu kadar verimli kılan şeyin ne olduğunu deneyimleme fırsatına sahip olacaklar.
Salon 10 D06 numaralı standda buluşalım.